Wszystko, co musisz wiedzieć o zatrudnianiu iluzjonistę ślubnego

iluzjonista warszawa 3

Magia z bliska (lub magia stołu) jest wykonywana w małych grupach przez iluzjonistę który pracuje z przedmiotami codziennego użytku, takimi jak telefony, zegarki i monety, i jest w stanie łatwo i płynnie przechodzić z jednej grupy lub obszaru do drugiej. Magia jest wykonywana na widoku, bez pomocy jakiegokolwiek oświetlenia, luster czy dużych rekwizytów. Iluzjonista Warszawa wykona wszystkie sztuki, które zostaną zaplanowane.

Zaletą magii zbliżeń jest to, że jest ona samowystarczalna i może być wykonana w mgnieniu oka i podobnie szybko zatrzymana. Wykonawca z bliska może zazwyczaj zabawiać około 30 – 50 osób na godzinę, w zależności od tłumu i przy dużych stołach mieszczących 10 osób. Więc upewnij się, że zarezerwujesz występ na odpowiedni czas, aby mogli obejść wszystkie stoły lub gości i mieszać i mieszać! Magia zbliżeń jest idealna na wesela i przyjęcia z drinkami, a także śniadania weselne, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Magik z bliska może również wykonać niesamowite sztuczki, aby w mgnieniu oka zabawić gości. To naprawdę spektakularne, gdy jesteśmy świadkami profesjonalnych magików, którzy specjalizują się w magicznym ciosie z bliska w dniu ślubu.

Cabaret Magic świetnie sprawdza się jako rozrywka po obiedzie na uroczystościach korporacyjnych lub dużych zgromadzeniach i jest bardziej interaktywna niż magia sceniczna. Pokaz może trwać od 20 do 40 minut i jest odpowiedni dla publiczności do 150 osób.

Stage Magic często zawiera iluzje na dużą skalę i angażuje mniej publiczności niż kabaret; widzowie po prostu patrzą ze zdumieniem, jak przedmioty pojawiają się znikąd, znikają i/lub zachowują się w tajemniczy sposób. Magiczne pokazy magów scenicznych są odpowiednie dla publiczności powyżej 150 lat i są zwykle wykonywane w sali widowiskowej.

Magowie czytania  w myślach do wynajęcia są wysoce polecani każdemu, kto rozważa coś wyjątkowego na swoją weselną rozrywkę. Magowie ślubni są z pewnością w stanie stworzyć niesamowite chwile, a czytelnicy w myślach mają możliwość wykonywania pewnych sztuczek, o których będzie mówić przez wiele lat! Przeszukaj teraz naszych nagradzanych magików, aby znaleźć coś wyjątkowego.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz