Kartacz z dzika w zestawie do brody Zew

kartacz z dzika

Podczas zakupu kartacza do brody należy pamiętać o trzech ważnych czynnikach: materiale włosia, ogólnym rozmiarze i ogólnym kształcie. Większość szczotek do brody używa włosia wykonanego z włosia dzika lub włókien syntetycznych. Niektóre pędzle używają włosia końskiego, chociaż jest to mniej powszechne. Włosie dzika jest powszechnie polecane ze względu na jego wytrzymałość i teksturę. W szczególności doskonale rozprowadza olejki po całej brodzie.

Kartacz z dzika

Syntetyki mogą być równie skuteczne, ale bardziej zależy to od konkretnego materiału. Niektóre syntetyki są dość podobne do sierści dzika, podczas gdy inne są plastyczne i ścierne. Pędzle syntetyczne są zwykle tańsze. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli nie jesteś weganinem (lub po prostu nie lubisz używać produktów zwierzęcych), wybierz kartacz z dzika.

Następnie pomyśl o rozmiarze. Ważna jest tutaj zarówno długość włosia, jak i wielkość główki. Długość włosia powinna odpowiadać długości Twojej brody, więc jeśli masz krótką brodę, wybierz pędzel z krótkim włosiem. W przypadku samej główki szczoteczki obowiązuje ta sama zasada (zazwyczaj). Im dłuższa i grubsza broda, tym większy powinien być kartacz z dzika.

Ale w zależności od sytuacji bardziej przydatny może być Kartacz z dzika w rozmiarze podróżnym. Na koniec pomyśl o kształcie i formie pędzla. Niektóre pędzle mają uchwyt; inne mają kształt dopasowany do dłoni. Te dwa doświadczenia związane ze szczotkowaniem mogą być całkiem różne, więc wypróbuj oba, jeśli możesz. Teraz, gdy już wiesz, czego szukać w zestawie do brody. Oto nasze 8 najlepszych typów w dowolnej kolejności.

zestaw do brody zew

Kartacz z dzika to jedna z najwyższej jakości dostępnych szczotek do brody, więc ma sens, że nie jest tania. Jeśli nie jesteś w Polsce, spodziewaj się zapłacić około 50 PLN. Oczywiście jest to pędzel rzemieślniczy od historycznej marki, więc naprawdę dostajesz to, za co płacisz. O ile nie jesteś naprawdę przywiązany do gotówki, ZEW powinien być na twoim radarze.

KARTACZ DO BRODY

Dobrze oceniona szczotka do brody trafia w słodki punkt pod względem ceny i jakości. Za około dziesięć dolców dostajesz włosie z włosia dzika i prostą drewnianą rączkę. Chociaż nie jest to specjalnie kartacz podróżny, jest wystarczająco kompaktowy, aby wrzucić do niego zestaw do brody Zew lub małą torbę. Włosie jest dość krótkie, co oznacza, że ​​ten pędzel najlepiej sprawdzi się przy krótszych brodach (i może mieć problemy z dłuższymi). Mimo że jest dość tani, kontrola jakości jest solidna, więc nie musisz się martwić o marny produkt, który rozpadnie się po dotknięciu. W cenie ZEW to świetny punkt wyjścia do świata pędzli do brody.

kartacz z dzika

Kartacz Zew z naturalnym włosiem dzika

Flagowy kartacz zew z naturalnym włosiem dzika to miły krok w stosunku do niektórych bardziej podstawowych pędzli z tej listy. Ta szczotka wykonana przez rodzinnego producenta szczotek w niemieckim Schwarzwaldzie, ma włosie z dzika i olejowaną rękojeść z gruszy.

 

Możesz również polubić